Stan deweloperski po Krakowsku

stan_deweloperskiMieszkania w stanie deweloperskim znajdują się w nowoczesnych budynkach na terenie Krakowa. Zarówno obiekty, jak i tereny w koło są odpowiednio zagospodarowane, aby zapewnić mieszkańcom wszelkie niezbędne warunki do codziennego funkcjonowania i spędzania wolnego czasu. Posesje są ogrodzone, a tym samym bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz zwierząt.

Mieszkanie, Garaż, Balkon

 

Deweloper z Krakowa zapewnia najczęściej miejsca garażowe i parkingowe, zatem nad ofertą nie muszą długo zastanawiać się właściciele różnego rodzaju pojazdów – rowerów, skuterów, motorów, samochodów. Obiekty dysponują wydzielonymi obszarami przeznaczonymi dla rodzin z dziećmi. Bliskość placów zabaw to duży atut, ponieważ pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb zabawy i rozrywki. Kameralne budynki, z alejkami w koło dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Nowe mieszkania w Krakowie są przestronne, jasne i nowoczesne. Posiadają tarasy lub balkony i duże okna z ładnym widokiem. Drzwi są wyposażone w nowoczesne zamki antywłamaniowe, budynki są chronione. Mieszkania można dowolnie wykończyć decydując się na ulubioną kolorystykę ścian, podłóg oraz mebli, niektórzy deweloperzy wprowadzili standard sprzedaży mieszkań bez ścian wewnętrznych, co jest ciekawym rozwiązanie.  Klienci mogą zakupić dowolne meble, akcesoria i zgodnie z własnymi upodobaniami urządzić swoje mieszkania. To bardzo duża zaleta, gdyż rynek wtórny zazwyczaj nie oferuje takich możliwości.

Zobacz jak się mieszka w Krakowie na Mieszkamwkrakowie.com.pl

 

Instalacje w cenie czy dodatkowo płatne?

Mieszkania wyposażono we wszystkie podstawowe instalacje, elektryczne, media, gazowe, wodno-kanalizacyjne, do których można podłączyć odpowiednie sprzęty. Dodatkowo warto wspomnieć o solidnych, szczelnych oknach i drzwiach. Tego rodzaju mieszkania to spełnienie marzeń, które znajduje się na wyciągnięcie ręki. Warto zainwestować swoje pieniądze w to co najważniejsze – w swój własny dom, poczucie bezpieczeństwa, które daruje się również swoim najbliższym – współmałżonkowi, dzieciom, niekiedy również rodzicom. Oferta mieszkań deweloperskich w pięknych okolicach Krakowa oraz w atrakcyjnej cenie przeznaczona jest dla każdego, kto ceni sobie wysokie standardy.