Przecinarki taśmowe, grawitacyjne oraz półautomatyczne

Bez wykorzystania fachowych narzędzi do obróbki metali praca w wielu zakładach byłaby znacznie trudniejsza i bardziej skomplikowana. Dlatego też nasza firma od lat proponuje sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, który jest produkowany przez znaną i popularną firmę BOMAR. W prezentowanej kategorii produktowej oferujemy podstawowe trzy rodzaje przecinarek ułatwiających codzienną pracę wszędzie tam, gdzie trzeba obrabiać metal, stal czy też aluminium. Są to przecinarki taśmowe, przecinarki grawitacyjne oraz przecinarki półautomatyczne.

Przecinarki taśmowe wyposażone w brzeszczot tnący

Tego rodzaju przecinarki są wyposażone w specjalną taśmę tnącą. Ich zróżnicowanie sporo mówi o ich funkcjonalności – w tej kategorii prezentujemy zarówno modele ręczne, jak i grawitacyjne (opuszczając ramię dysponujemy tłumikiem hydraulicznym), aż po produkty częściowo lub całkowicie zautomatyzowane – w zależności od zapotrzebowania. Maszyny te umożliwiają nawet bardzo precyzyjne cięcie stali, dlatego też sprawdzą się zarówno w warunkach typowo przemysłowych, jak i będą odpowiednie na własny użytek warsztatowy. Przeglądając produkty z tej kategorii na pewno warto zwrócić uwagę na zróżnicowanie parametrów technicznych, dzięki czemu można lepiej dopasować maszynę do zadań realizowanych na co dzień podczas pracy. Więcej czytaj na stronie Przecinarki do metalu

Łatwa obsługa urządzenia, a także bardzo efektywna praca

Proponowane przez nas urządzenia nie tylko zaskakują świetnymi parametrami technicznymi, ale i swoją prostotą w kontekście obsługi maszyn. Posiadają one imadła QUICK MOVE, dzięki którym łatwiej prowadzi się maszynę oraz znacznie bardziej precyzyjnie można zaciskać materiał według potrzeb. Obsługa maszyny polega na podniesieniu ramienia, ustawieniu materiału w odpowiedni, pożądany sposób, a następnie włączeniu maszyny. W ten sposób bardzo szybko można przycinać w dowolny sposób stal czy inne metale, a tym samym można zwiększyć efektywność swojej pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii – ich rodzajami oraz możliwościami, jakie oferują.