Liposukcja i po kłopocie

Każdy kto choć raz próbował pozbyć się tłuszczu z takich rejonów ciała jak uda, pośladki czy podbródek spotkał się z wielkim rozczarowaniem. Te części ciała mają specyficzną budowę, z którą trudno jest walczyć standardowymi metodami jak ćwiczenia ruchowe czy inne formy aktywności. Niezwykle ważne jest, abyśmy wzięli pod uwagę, że jeśli w pewnych rejonach ciała nagromadzi się tłuszcz to raczej mało prawdopodobne, abyśmy byli w stanie go usunąć.

Liposukcja to zabieg, który modeluje sylwetkę, opierając się na prostej zasadzie usunięcia z organizmu tkanki tłuszczowej z takich partii ciała jak brzuch, pośladki, uda, kolana czy podbródek. Obecnie metoda ta jest coraz bardziej nowoczesna, przechodzi liczne innowacje, jest cały czas doskonalona przez specjalistów. Dzięki temu mamy gwarancję, że będziemy zadowoleni z efektów, jakie uzyskamy w wyniku działania tej metody. W Polsce od niedawna dostępna jest rewelacyjna metoda zwana techniką tumescencyjną, która umożliwi uzyskanie rewelacyjnych efektów w krótkim czasie. Metoda ta poleca na tym, że w trakcie operacji o wiele mniej krwi wydostaje się z organizmu. Technika ta bazuje na nasączeniu tkanek specjalnym płynem znieczulającym, który zmniejsza obrzęk i krwawienie. Dzięki temu, że pewne partie ciała są poddane działaniu znieczulenia, o wiele łatwiej jest usunąć tkankę tłuszczową, która nagromadziła się pod skórą. Tkanka ta jest bardzo szybko usunięta z organizmu, a w miejscu skąd została pobrana nie tworzy się niebezpieczny dla  zdrowia krwiak.  Zwykle po liposukcji dochodziło do pewnych powikłań, a rany długo się goiły, jednak dzięki powstaniu tej nowej techniki takie nieprzyjemności już nam nie grożą.

Liposukcja to sprawdzona i skuteczna metoda, która nie zawiedzie nikogo, kto choć raz myślał o tym, aby pozbyć się niechcianej warstwy tłuszczu. Warto ją wykonać w najbliższej klinice, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że wiele zależy od nas, czy efekty będą satysfakcjonujące. Musimy pamiętać, że bez noszenia odpowiedniego kombinezonu, nie uzyskamy dobrych efektów.