Kostiumy kąpielowe – kupuj w sieci

Jedna z naszym czytelniczek zgłosiła się do nas z problemem, jaki pojawił się niedawno, kiedy pakowała walizkę na wyjazd nad ciepłe morze do Hiszpanii. Okazało się, ze od lat nie korzystała z basenu ani też nie miała okazji pływać w morzy czy jeziorze. Jej strój przestał pasować do sylwetki, ponieważ odkąd go zakupiła minęło kilka lat, a jej ciało także uległo pewnym przeobrażeniom. Osobie takiej jak nasza czytelniczka serdecznie polecamy zapoznanie się z naszym artykułem. Będzie on dotyczył tego, w jaki sposób dobrać strój do naszej sylwetki, by nad wodą prezentować się świetnie. I tutaj na początek warto wymienić kilka typów strój kąpielowych

. Pierwsza kategoria to stroje sportowe czyli takie, które idealnie nadają się na basen, być może nie wyglądają najmodniej, jednak są bardzo funkcjonalne i z pewnością będą świetnie się prezentować na basenie. Zwykle są to stroje jednoczęściowe. Drugim typem kostiumów jest stój, który można określić jako nastawiony na efekt, ma pobudzić zmysły, zaintrygować swoimi ciekawymi i odważnymi wcięciami oraz krojem. Dla dziewczyn, które posiadają mały biust, powinny nosić wzorzyste góry, najlepiej żeby były one jaśniejsze od dołu, warto także zainwestować w stanik typu push up. Dla pań, które cieszą się dużym biustem także coś mamy. Dla nich przyda się masywny, duży stanik bez usztywnień, warto nabyć stój który jest ozdobiony wzorami oraz marszczeniami. Panie, które mają dużą pupę powinny wyposażyć się w szorty lub też dół stroju w kształcie spódniczki. Warto by dół był w ciemniejszym kolorze.

Kobietom, które wstydzą się własnego brzucha zalecamy, aby go w pewien sposób wyeksponowały i uczyniły ładniejszym niż jest w rzeczywistości. Kostiumy kąpielowe powinno się dobierać bardzo ostrożnie, ponieważ nieprawidłowe dobranie stroju może zaowocować nieudanym urlopem. Należy przyjrzeć się nie tylko fasonowi, ale także materiałowi, z jakiego wykonany jest nasz strój. To niezwykle ważne, ponieważ nie chcemy przecież, żeby wszyscy podziwiali wygląd naszego ciała, które niezbyt dobrze przykryła tkanina stroju.

Źródło : www.rosme.pl