Jakie funkcje oferuje E-lexel

prawnikDuże korporacje prawnicze ułatwiają sobie pracę dzięki specjalnym oprogramowaniom pomagającym porządkować dokumenty oraz wykonywać codzienne obowiązki związane z konkretnymi sprawami. Programy te jednak okazują się niefunkcjonalne w przypadku małych oraz średnich kancelarii prawnych, gdyż są zbyt kosztowne oraz zbyt rozbudowane jak na potrzeby małych firm. Teraz jednak i takie mogą cieszyć się sprawną i wydajną pracą, dzięki platformie E-lexel.

E-lexel.pl to nowoczesna alternatywa dla wyżej wymienionych zaawansowanych programów prawniczych. Posiada szereg funkcji, dzięki którym wszystko, co potrzebne w codziennej pracy kancelarii prawnych znajduje się w jednym miejscu i niemal zawsze pod ręką. Cóż zalicza się do tych funkcji?e-lexel

Wśród najważniejszych możliwości, jakie wyróżniają internetową platformę E-lexel, wymienić warto możliwość gromadzenia oraz archiwizacji wszelkich danych oraz całej dokumentacji poszczególnych spraw. Tworzy się w tym celu specjalne wirtualne segregatory, do których dostęp mają nie tylko uprawnieni pracownicy kancelarii prawnych, ale również klienci, którzy dostają sms bądź maila w przypadku każdorazowej aktualizacji znajdujących się w wirtualnym segregatorze dokumentów.

Poza gromadzeniem dokumentów i kontaktem z klientami E-lexel to ogromna baza gotowych wzorów formularzy, które mogą się w każdym momencie przydać. Aplikacja ta pozwala również obliczyć, jak wiele czasu dany prawnik poświęcił poszczególnym etapom sprawy, a to z kolei przydaje się nie tylko do jego motywacji, ale również do dokonania rozliczenia za wykonane obowiązki.

Źródło: E-lexel